| LordRing a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor uitati calitatile mele si spuneti-mi daca am noroc:
1.Sunt repper si hip hop-er deci anti manele.
2.Imi place sa iau haine care imi sunt putin lungi.
3.Sunt glumet.
4.Nu stiu sa va spun daca fata mea este nice sau urata.
5.Toti din clasa zic cas cel mai cuminte din lume.
6.Sunt printre cei mai buni la fotbal.
7.Nu injur.
8.Am multi prieteni.
9.Nu jignesc fetele si nici alti baieti.
10.Sunt destul de bun la carte nu-s tocilar.
11.Nu ma bat cu nimeni dar daca cineva vrea sa ma bata cologi mei sar pe el.
12. Ajut toti colegi si colegele cand au o problema la calculator.
Spuneti pot atrage o fata dau funda celui mai bun raspuns care ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Da poti, dar cred ca depinde si de acea fata. Trebuie sa fii genul ei. Oricum, personal, la un baiat mi-ar placea calitatile de la:1 3 7 10. Dar cum spuneam,depinde de fata,deci Succes!winking A, si ai gusturi bune la muzica, si mie imi place Guess whohappy

13 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Potihappy

| Азбука a răspuns:

Lauda de sine... straight face

| anka89 a răspuns:

Poti sa ai toate calitatiile din lume dar daca pentru fata aia nu esti pe gustul ei de ce te mai agiti cauta-ti alta sa iti placa de ea, nu?

| Zuzu6235 a răspuns:

Stelist si modest pe deasupra laughing scuze nu ma puteam abtine. da, cauta in cercul tau de prieteni sau colegi de clasa. s-ar putea sa ai pe cineva cu care te intelegi mai bine sau de care iti place intr-un mod mai special.bafta!winking

| LordRing explică (pentru Zuzu6235):

Da sunt stelist si imi place de cineva din clasa dar n-am nici o sansa cu ea.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Si mai adaug si eu una "esti foooarte modest" laughing
Acum serios.Cu si fara aceste calitati poti "atrage o fata "laughing

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, Daca te faci "rapper" si nu "repper" o sa ai gagici cu miilewinking dar daca ramai la "repper" degeaba. Nu injuri? stiu sentimentu nici eu nu injur de fata cu mama imi e rusine. deh ce sa zic bafta la agatatwinking

| iiConspire a răspuns:

Frate as dori eu sa am calitatile tale laughing

| LordRing explică:

Bine nu-s modest

| Priss99 a răspuns:

Da

| βėan a răspuns:

1.Esti modest.
2.La tine hip-hop rap inseamna puya sau putin mai bine sisu(asculta Kazi Ploae)
3.Pe fete le doare-n pix ca esti bun la fotbal.
4.Du-te ia o ciocolata aleia de care iti place si gata.
5.Forza Steaua.
6.Nu tin cu Steaua doar fac Dinamovistii gelosi.

| LordRing explică (pentru βėan):

Char si mai bine imi place Guess Who si Grasu xxl

| βėan a răspuns (pentru LordRing):

Guess who si grasu xxl is rapperi comerciali... falsi etc...