| Itstimetosayhello a întrebat:

Ce fel de fete prefera baietii blonzi cu ochi albastrii?
eu am vazut pe net in mai multe locuri ca prefera fetele tot blonde... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| simplej a răspuns:

Pai ce sa zic in general sunt multe brunete si cu ochi caprui si cum baietii vor ceva mai "special" ar prefera mai degraba o blonda cu ochi ca cerul, dar acu' daca si gasesc una, asta e mai greu.Tocmai de aia nu e cazul sa-ti faci griji. laughing

| Itstimetosayhello explică (pentru simplej):

Ok, eu sunt blonda cu ochi verziu-albastrui, iar cel pe care il plac e blond cu ochi albastri...si de aceea am intrebat

| simplej a răspuns (pentru Itstimetosayhello):

Succes atunci! happy

9 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Le prefera pe cele care lucreaza ca vanzatoare la alimentara.

| RomulusMilea a răspuns:

Ochii nu sunt "albaştrii" aşa cum ai scris tu, sunt "albaştri", crede-mă.

| Itstimetosayhello explică (pentru RomulusMilea):

Scuze, e tarziu, am vrut sa zic ochii albastrii...ma preg de culcare si nu mai stiu ce fac...

| simplej a răspuns:

Blonzi sau bruneti tot pe blonde le prefera.

| Itstimetosayhello explică (pentru simplej):

Ok, mersi, sa inteleg ca femeile blonde au succes mai mult de regula?

| Itstimetosayhello explică (pentru simplej):

Mai mare*

| Foreigner a răspuns:

Un tip place o fată, cu o personalitate bine! păr blond sau cu ochii albastri nu conteaza. Ne pare rău pentru Bad română