| NoLoveLostNoLoveFound a întrebat:

Ce fel de flori sa ofer unei fete de care imi place, de ziua ei? Ce ziceti de 17 trandafiri rosi? Pentru ca face 17 ani.

Răspuns Câştigător
| rapidistzu a răspuns:

Da frate dar cred ca stii ca trandafirul rosu este simbolul iubirii, ce drc sa-i duci 17? ii duci unu si mai bine ii iei un tort cu 17 lumanari si aia e happy

24 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Degeaba ii dai tu o duzina de trandafiri rosii, cand ei ii plac crinii. iarasi ai gresit. de ce dracu' faceti cadouri care le vedeti in filme? faceti ce le place persoanelor. viata bate filmul!

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru DNSK):

Nu am vazut nici un film in care un barbat da trandafiri rosi unei femei, am aflat de la verisoara ei ca ii plac trandafirii rosi.

| neutrino a răspuns:

Inainte de a-i darui unei fete flori, intereseaza-te ce anume flori ii plac si atunci va fi si mai mult placut surprinsa ca cineva i-a daruit florile mult dorite. Cat despre numar, intr-adevar, daca te tine bugetul, ofera-i 17 flori, dar toate naturale si proaspete. Multa bafta!

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru neutrino):

Multumesc pentru raspuns, o sa ma interesez sa vad ce flori ii plac.

| Exilee a răspuns:

Mai bine i-ai lua 17 camelii happy

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru Exilee):

Multumesc pentru sfat, o sa ma gandesc.

| grab a răspuns:

Flori artificiale happy

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru grab):

Nu prea cred ca o sa ii placa, dar multumesc pentru raspuns.

| grab a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Pana acuma la ce concluzie ai ajuns?

Uite ca sa faci o treaba cu bataie lunga ai putea sa ii dai flori nemuritoare (ca dragostea voastra).winking

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru grab):

Ori ii cumpar 16 rosi, si 1 alb ori 1 trandafir rosu si 1 tort. Multumesc pentru sfat, e o idee buna, dar merg tot pe adevarate.

| grab a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Si alea nemuritoare tot adevarate sunt doar ca sunt mai paioase si nu le arunci niciodata.
Oricum trandafirii RULZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Daca ai bani, da laughing Doar ai grija, poate atrage albine si ii este frica de albine, sau se inteapa in tepi... Sau poate e alergica happy Eo as zice sa pui un prieten sa zica ca e medium si sa ii ceara mai multe date, iar tu sa te folosesti de ele happy. Cum am facut eu de am aflat zilele de nastere ale profesorilor si dirigintei tongue. Mult succes happy

| kzd a răspuns:

Trandafiri rosii, da. Dar nu trebuie sa fie 17, pot sa fie si mai putini. bafta!

| Lorena7712 a răspuns:

Da, e o idee buna. Sau 16 trandafiri rosii si 1 alb in mijlocul celor 16 rosii.

| rapidistzu a răspuns:

Tine minte jane, un SINGUR trandafir se da persoanei iubite, si mai multi... fara numar... unei fete/femei oarecare.

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru rapidistzu):

Nu stiam, multumesc ca mi-ai spus, eu ma gandeam sa fie ceva mai spectaculos.

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru rapidistzu):

Ai dreptate multumesc.

| rapidistzu a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Da frate dar cred ca stii ca trandafirul rosu este simbolul iubirii, ce drc sa-i duci 17? ii duci unu si mai bine ii iei un tort cu 17 lumanari si aia e happy

| rapidistzu a răspuns:

Ms de funda happy kiss laughing