| LALALALASONG a întrebat:

Ce fete va plac mai multe blondele, brunetele, blonde, color hair, cu suvite? Daca da ce culoare suvitele? si ce culoare parul. Dau funda pentru cea mai inspirata alegere:X

Răspuns Câştigător
| MarTZius a răspuns:

Fetele brunete cu par cret, ochi caprui si cu un zambet frumos:X

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Băi nu-mi plac fetele, dar cel mai mult mi-a plăcut cum îmi stătea cu părul verdehee hee

| вèiiiвiii a răspuns:

Eu sunt fata :-x. Bruneta si cu suvite blonde iti pot spune ca este o culoare super tare dar depinde si de culoare tenuluiwinking!
Bafta kiss!
Fundabatting eyelashes

| XxAlchoolicxX a răspuns:

Mie imi place combinatia : par negru cu suvite bonde sau invers( par blond cu suvite negre) o ador.de asemenea parul negru si suvite roz si albastre.mie personal imi plac aceste combinatii mult =].dar depinde si de tine.ce fel iti sta tie mai bine sau ce iti place tie =]

| stefy a răspuns:

Chiar daca sunt blonda mias fi dorit sa fiu bruneta deci-bruneta-

| iiixKiddaxiii a răspuns:

Mie alea rase la 0 =]!