| anonim_4396 a întrebat:

Ce gandesc femeile e o intrebare retorica deja. (tot n-o sa afli )
Nu suntem idioti si ne dam seama cand prietenele/sotiile se supara. problema e ce au?
intrebarea mea e:
voi cum aflati ce au?

raspuns idiot din partea oricui
- vorbeste cu ea - e o idiotenie din moment ce nu vrea sa zica. o enervez si mai tare, plus ca se inchide si mai mult

sfaturi?

9 răspunsuri:
| rino90 a răspuns:

Toti ati fost cat se poate de geniali in ceea ce ati zis.
multumesc mult!

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Iti dai seama ca este suparata atunci cand are privirea pierduta sau cand nu vorbeste mai mult ca de obicei, daca s-a suparat dintr-o data inseamna ca poate ai zis cv, incearca sa reiei subiectele discutate si vezi la care dintre ele observi o diferenta(incruntare, bosumflare, intoarcerea capului ect) iar cand iti dai seama motivul incearca sa iei masuri, daca este un subiect de genul (vreau in oras si u nu ma lasi) incearca sa gasesti o cale de mijloc de genul ( bine dar as dori a mergem impreuna) sper ca te-am ajutat

| Crazyfish a răspuns:

Dude,fa pe indiferentu', iti spune singura.
Si-atunci o asculti, poa' sa vorbeasca si 10 ore.Numa' n-adormi ca te poate si bate!
Pe urma, iti faci autocritica, o iei in brate si-i cumperi flori!

| Zazu a răspuns:

El:Iubi,esti suparata?
Ea:Nu!
El:Mult, mult de tot?

| rockaholic a răspuns:

Femeile au prostul asta obicei de a face expansiunea a tot ceea ce zice sau face cineva, dintr-un simplu gest ea isi imagineaza ceva maret.
cum poti sa iti dai seama ca au ceva? este distanta, iti vorbeste incet si "cu sictir", fara nici un ton, daca o intrebi ce are iti poate spune foarte simplu ca nu are absolut nimic, sau din potriva, sa explodeze.

| BlackAngel94 a răspuns:

Este o perioada de-a noastra (cel putin a multor femei) si nu ma refer la acea perioada a lunii ci la o perioada in care femeile sunt triste fara motiv nu au chef de nimic le vine sa planga din orice si oricine le enerveaza. Sau pot fi si grijile (depinde daca sunteti sot si sotie sau iubiti). Daca sunteti sot si sotie si ea se ocupa de tot iar tu de nimic normal ca e nervoasa mereu, dar daca sunteti iubiti se poate simti neglijata sau are probleme in familie si nu vrea sa spuna. Sincer nu stiu nimic despre prietena ta sau sotia ta deci nu pot spune concret dar o sa iti spun de ce am nevoie in acea perioada: As vrea doar ca cineva sa ma stranga in brate fara sa imi zica nimic. Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerc sa nu aflu big grin Suparate sau nu, mai devreme sau mai tarziu, tot isi vor da drumu' la "macinat", ca nu le rabda inima sa taca laughing Ignora, desfa-ti o bere relaxat pe canapea... mai desfa-ti o bere, si in timp ce te apropii de a 3-a sticla PAAAAC-BUUUUM, incepe circul: - Pai da, ca stai ca nesimtitu' si nu stii ce am pe suflet. Ignorantule, porcule, etc. Nesimtitule, tu nu stii ca eu/ca mie/si tu niciodata..."
Si uite asa, incepe sa spuna tot ce o doare big grin Asta-i una dintre variante.winking

| zuzixadri a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai tampit raspuns ever everlaughing))cum dracul sa nu se enerveze cand il vede ca sta pe canapea si bea bere?

| Zeran a răspuns:

Exista calea lunga si cea scurta. Cea scurta presupune sa o crezi ca nu s-a suparat cand iti da de inteles si in scurta vreme iti va spune exact ce o supara. Pe cea lunga n-am incercat-o.