| Pufulet03 a întrebat:

Ce gesturi face un baiat cand te place si ii e rusine sa spuna? FUNDA la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| marlan a răspuns:

Daca te cunoaste si iti e prieten o sa se joace cu tine si chestii din astea, o sa te tachineze daca ii e rusine sa iti spuna.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se apropie de tine, se invarte prin jurul tau ca si un catel aflat in calduri, uneori vorbind aiurea.

| TinK0de a răspuns:

1.Cand nu esti atenta se uite pe furis la tine.(roaga o prietena sa fii atent la el, si daca face chestia asta destul de des sigur de place)
2.Cand te uiti spre el isi intoarce privirea in alta parte sau in pamant.
3.Cand vb cu el nu-si gaseste cuvintele, se emotioneaza.
Cam gesturile astea le fac eu, sunt din reflex, deci nu prea poti scapa de ele.

| BiAnCa765430 a răspuns:

Iti face complimente se uite la tine pe furis intreaba lumea de tine iti tine mereu apararea te protejeaza isi pierde cuvintele cand vorbeste cu tine ii place sa stea in preajma ta cam astea ar fi FUNDA?

| bobo37 a răspuns:

Daca e timid cum spui tu. nu o sa aiba curaj sa te priveasca in ochi daca te uti la el