| Denis_1354 a întrebat:

Ce ii balul balurilor?laughing nah inteleg ii un ball...si se face concurs miss si mister? si daca da cine participa? vreau detalii mersibig grin

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca participa atat barbati cat si femei, Asa are denumirea balul si acum ce intrebare pui laughing

| Denis_1354 explică:

Nu mah...am participat la balul bobocilor la miss si mister...si cine participa la balul balurilor? se face o preselectie sau ceva? trebuie sa fie boboci/boboace? sau trebuie sa fie mis si mister de la fiecare bal? la asta ma refer

| BabyPink a răspuns:

La balul bobocilor participă doar cei de clasa a 9-a bobocii si boboacele. Cel care a câstigat anul trecut miss/mister are datoria să organizeze şi balul de anul acesta. Şi se trece prin clasele de a 9-a şi întreabă cine vrea să participe la bal, şi aşa iau persoanele respective.
Alte neclarităţi? happy

| Denis_1354 explică:

Stiam de balul bobocilor cum se face...ca am participat la mister... dar la balul balurilor participa mis si mister de la fiecare liceu?

| Choco a răspuns:

La mine in oras s`a organizat in Mall balul balurilor. si au paritcipat missele si misterii d la toate liceele si din ei s`au ales un mister si o miss. de asemenea si dansat fete si baieti d la licee si scenete au fost