| Dek a întrebat:

Ce ii place unei fete la un baiat? Raspunsul cu motivatie primeste funda dar poate ma razgandesc!laughing

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Sunt 1 milion de feluri de fete.
Deci nu poti sti exact ce anume ii place.
Unele le plac banii.altele bunul simt si iubirea sincera.
Si mie un batran odata mi-a spus, nu stiu daca sunt cuvinte de poet sau nu.
Nu incerca niciodata sa multumesti o femeie pe deplin.
Nu sa cunoscut exact idealul de lucruri.
Este prea dificilawinking

| Mihai7best a răspuns:

Cred ca cele mai idioate la care te poti uita sunt spuse de @Aketh te uiti la unghii? laughing sa fie glumet, dar sa nu faca si misto de altii? (cam greu)... si sunt multe altele neintelese de mine in mesajul ei

| Cretaker a răspuns:

Penisul unui baiat de 12 ani, iti spun sigur.

| SweetGirl_1668 a răspuns:

...Baiatul de care imi place mie si nici acum nu sunt cu el.

Imi place multe la el :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai7best, nu intelegi pentru ca esti "necitit"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc andrea:pai primul lucru este. sa are un suflet bun sa nu fie cu ura cu cida.adoilea lucru sa iti arate ca tie la tine si ca poti sa ai incredere in el. si altreilea lucru.sa te yubesaca.mult si u pe el:*:*:*