| ๓ยเ a întrebat:

Ce ii place unei fete sau ce vrea de la un baiat?
P. S. Fata are 10 ani
intrebare mai mult pentru fete

17 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

O fata de 10 ani vrea de al un baiat sa se joace cu ea cu papusile.

| AleAnyo a răspuns:

Pai, eu am 12 ani, deci nu-s foarte mare fata de ea. Pai, unei fete ii place ca atunci cand un baiat o place, sa vina sa ii spuna, sa fie sincer adica, cine stie... poate si ei ii place de tine( daca despre tine e vorba). unei fete ii place sa o faci sa rada. Dar nu fi exagerat. Nu i-ar placea sa afle ca ii ascunzi anumite lucruri. Incearca sa fi cat mai sincer. Dar incearca si sa gasesti niste lucruri in comun. Asa veti avea ce sa povestiti. Iar pentru restul,,, lasa-ti intuitia sa te ghideze. Succes cu ea! Pa!

| Cynthiacynthia a răspuns:

Hmm. La 10 ani, nu cred ca vrea asa multe.
Ea vrea doar sa fi atent cu ea, si sa iti pese atat cat sa stii mai multe lucruri despre persoana ei.
Sper ca am ajutat!

Peacee!happy

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ştiu că nu mă crezi şi nu vreau să jignesc pe nimeni acum, însă o fată de 10 ani este total nepregătită pentru viaţă, mai cu seamă pentru dragoste. Probabil îi va plăcea să aibă aceleaşi subiecte de conversaţie şi pasiuni cu respectivul băiat, dar nimic mai mult. Cel puţin, aşa era pe vremea mea. Acum lucrurile se schimbă fulgerător.

| Castiel a răspuns:

Vrea papusi barbie si ii place sa semene cu justin bieber si sa stie toata colectia din lume de papusele cam asta ar vrea o fata de 10 ani de la un baiathappy

| mgtow a răspuns:

La o fata de 10 ani sa ii placa un baiat suna ca o poveste din alba ca zapada. Habar n-are ce e aia iubirea si are intentii sa fie cu un baiat nu e normal deloc.

| ๓ยเ explică:

Apropo...eu am 8 ani

| ๓ยเ explică:

Si stiu ca nu ii plac papusile...e pe gustul meu.bebelusa,am aflat ca si ei ii place de mine

| CrisDdf a răspuns:

Pai...Daca e amuzant, destept si sa fie si dragut.Si probabil[mai mult ca sigur]vrea dragoste, tandrete si blandetelove struck Adica eu asta as vrea love struck

| Giovanna a răspuns:

La 10 ani? laughing)))) sa o scoti la o plimbare sau sa va jucati impreuna laughing))

| Zenithf a răspuns:

O fata in mod normal nu vrea nimic de la un baiat, pentru inca vreo 6 ani de acum incolo.

| Sperman a răspuns:

Carte.

| AleAnyo a răspuns:

Daca ii place de tine, de ce nu te duci sa ii spui ca si tu o placi? si apoi, poate ca are ea zece ani si tu ai opt, dar ca sa stii, ca nu conteaza di ferenta de varsta. mama mea e cu 5 ani mai mare decat tata si se iubesc foarte mult. oricum, am fost si eu ca ea odata, deci nu conteaza ce cadou ai vrea sa ii faci. atata timp cat va veni de la tine ei va placea. dar cum ti-am zis, du-te si zi-i ca o placi, daca si ea te place nu ar trebui sa-ti fie rusine, si cum copiii de pe la 15-16 ani ies la intalniri, voi puteti iesi sa va plimbati, sau putei merge la o inghetata, sau la un suc,,, ceva simplu, nu exagerat. ei o sa-i placa oricum. bine? incearca si o sa vezi ca va merge. Doar nu mai fi asa de fricos. si hai mai repede pana nu ti-o ia altul. Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| CrisDdf a răspuns:

Si daca are 10 ani nu-i nimiclaughing Limitat-va la pupicurile pe obrazlaughing

| AndaWest a răspuns:

Vrea sa aiba bani de caramele si daca il are pe barbatu' lu barbie e chiar maximul

| DaNuT_9260 a răspuns:

Pretene sunt baiat am avut multe preetene dar sa sty unele vrea bani si cadouri unele vrea chiar sa fie cu tine. am trecut si eu prin asa ceva