| AndreeaFarasperante a întrebat:

Ce ii place unui baiat la o fata? Dar ce-ar schimba? FUNDA:X

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sinceritarea, sanatoasa (antitabac si sa nu consume alcool) apoi sa fie activa nu sa lase casa in conditii mizere.

| Ally73 a răspuns (pentru mgtow):

De casa iti arde tie? Vai de capu taulaughing

| mgtow a răspuns (pentru Ally73):

Vai de capul meu? Daca ai fi tu sa zicem femeia care ar vrea sa-si traiasca viata langa a mea mai ales stii ca sunt de treaba, nu beau nu fumez si nu mergem in locuri gen discoteca si baruri iar daca te-as vedea pe tine ca-ti faci de cap te-as altoi de nu te-ai vedea cum sa fiu eu ala care sa fie om linistit si tu sa pleci unde vrei tu? Nu se poate asa ceva mai fata. (era doar un exemplu nu o ziceam cu intentie rea).

| DNSK a răspuns (pentru mgtow):

Bv frate!

| mgtow a răspuns (pentru DNSK):

Mersi.

| Ally73 a răspuns (pentru mgtow):

Glumeam maa...scuze daca ai inteles gresithappydupa descriere pari a fi de treaba.macar cativa oameni care nu se gandesc numai la s3x(baietii zic)

| DNSK a răspuns:

Buh de schimbat nimic, k cine imi atrage privirea mi-o atrage! si apoi daca o schimb nu mai e ea! ce-mi place? inteligenta, potentialul de lupta cu viata, rabdarea, bunatatea, increderea, siguranta, poti vb oricand la orice ora cu ea, nu judeca, nu t duce la rau.mai zic? big grin e o caracterizare a cuivabig grin deci nu le-am zis ca mi-ar place sa fie.ci chiar exista!

| AndreeaFarasperante explică (pentru DNSK):

Da orice fata e speciala insa unii nu apreciaza asta

| AenefLove a răspuns:

Fiecare persoana percepe lucrurile in felul sau...Tu nu trebuie neaparat sa te modelezi dupa ce-i place lui.trebuie sa fii cat mai naturala.atat in comportament cat si in gandire.adica daca tu crezi ca-i mai bine sa inveti si el nu.nu trebuie sa spui ca el doar pentru a-l atrage(am dat un exemplu). Fiecare are tiparele sale dupa care caracterizeaza o persoana... unul poate tine foarte mult la aspectul fizic, altul la inteligenta, etc.
Sper ca te-am ajutat.

Apache
| Apache a răspuns:

Probabil fiecare are parerea proprie...
Pe mine ma atrage inteligenta si modestia...cum arata mai putin ma intereseaza, desi imi plac fetele mai slabe si.sa aiba o fata draguta!
Dar atat...ce e cel mai important e gandirea acelei persoane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...
de exemplu pe strada baietii se uita dupa fundul fetelor big grin