| KitTY_7015 a întrebat:

Ce ii poate darui o fara prietenului ei de anul nou?:d

4 răspunsuri:
| MariaMrr a răspuns:

Un ceas frumos, un tricou de firma, un parfum, o pereche de adidasi dar mai grosi un pic iar daca nu, o pereche de ghete ca s-a facut frig afara laughing sau nu stiu...un portofel. sper ca te-am ajutat cu ceva :*:* succes big grin

| sunshine_4741 a răspuns:

Depinde cum e el:daca e romantic ii poti oferi si un ursulet, sau o pernuta cu poza voastra... daca nu vorba lu pisik16:un parfum...dar eu as merge pe ceva pe care sa il pastreze

| LotteCharlotte a răspuns:

Hmm, eu m-as gandi la ceva facut de tine, cum ar fi 2 tricouri cu mesaj dragut [unul pentru tine, unul pentru el]. gen: I love her; I love him. [un mesaj mai frumos, poti gasi pe net ]
Un tatuaj cu aceeasi imagine, in aceeasi zona, gen o inimioara cu initiale fiecaruia pe ingheietura mainii de exemplu.love struck sau un text scurt si dragut.
Poti sa iesi cu el, sa faceti multe poze pe care sa le pui intr-un album [sa fie simplu, ca sa-l poti orna tu, sa-i desezenezi, sa scrii chestii... colaje, etc. ar fi super dulce love struck].

Daca nu ai inspiratie, ii poti lua un parfum care sa-i placa, sau un ceas. depinde ce stii tu ca are nevoie si ca si-ar dori. dar ca sa nu isi dea seama, il poti lua prin magazine cu pretextul ca ai nevoie de ceva. si sa-l descosi : ce zici de ceasul asta, iti place asta? La sfarsit sa-l intrebi neinteresata ce i-a placut cel mai mult... fara sa dai de banuit.

Odata cu intrebarea ta mi-am facut si eu o idee despre cadou laughing.

Bafta :*

| Brendy2000 a răspuns:

O ideea ar fi sa ii faci o declaratie de dragoste in particular, sa ii dai toata dragostea din inima ta (sentimentele tale) pentru el sau ursuletz, 2 tricouri unul pentru tine unul pentru el cu numele voastre, o noapte, sa va sarbatoriti Revelionul impreuna...Alv nu mai stiu; Sper ca ti-am dar vreo idee.TE pup. Paaa!