| snklkk a întrebat:

Ce ii poti spune unei fete cand vrei sa ai o relatie lunga cum ea(adica cum incepi)... vreau mai detaliat daca se poate.happy

Răspuns Câştigător
| TaraXdd a răspuns:

Pai intai o saluti mai mereu,o intrebi de vorba,cum ii mai merge,cu scoala,cu prietenii happy,intelegi tu. Apoi daca si ea te v-a cauta,si-ti va raspunde la gesturi, inseamna ca te place. Apoi stii tu ce sa mai faciwinking! Sper ca te-am ajutat kiss, nu prea sunt o expertalaughing.Byekiss

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ii spui ca vrei o relatie serioasa. Sa nu fie o joaca, distractie sau ca majoritatea relatiilor.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vrea de aste nu toata lumea doreste relati vezi si tu ce vrea