| anonim_4396 a întrebat:

Ce înălțime trebuie sa aibă prietena mea daca eu am 175cm?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu 10 cm sub tine, ar fi ideal.
In caz ca vrea sa poaret si ea un toc, sa nu se vada ca-i mult mai inalta ca tine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Trebuie sa fie sub 1, 70 ca sa nu te intreaca atunci cand e pe tocuri.

| devilshelp a răspuns:

Depinde de preferintele tale. Probabil ca nu vrei sa fie mai inalta decat tine asa ca maxim sa aiba 1.73, iar minim hai sa zicem CEL MULT 1, 50. Daca o iei mai mica de 1, 50 zice lumea ca e sora ta mai mica, in niciun caz iubita

| mlfz13 a răspuns:

E suficient sa se ridice la inaltimea asteptarilor tale

| nimenisinimik a răspuns:

Tre sa aiba cu lungimea penisului tau mai putin.

| Theodor6x9x6 a răspuns:

Minim 20 cm...
Bai nene tu pe ce planeta traiesti?! Ai arde in anus un breb? El e asa de mic... Doamne...
BREB