| xbox360_2907 a întrebat:

Ce inseama ejaculare preoce? va rog raspuns

Răspuns Câştigător
| cosmin21 a răspuns:

Ejaculare petrecuta foarte curand dupa penetrare sau chiar inaintea ei. E o tulburare de dinamica sexuala a barbatului, foarte frecventa, avand cel mai adesea o cauza de ordin psihic si emotional.

2 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Ejaculare petrecuta foarte curand dupa penetrare sau chiar inaintea ei. E o tulburare de dinamica sexuala a barbatului, foarte frecventa, avand cel mai adesea o cauza de ordin psihic si emotional.

| TotulPentruUna a răspuns:

E atunci cand iti dai drumu inainte de actul sexual, sau la scurt timp dupa... de obicei sa intampla cand esti foarte excitat, mie asa mi`s-a intamplat odata, ma`m terminat inainte de a incepe laughing