| sweetgirl13 a întrebat:

Ce inseama faptul ca un baiat se uita la buzele unei fete in timp ce vorbeste cu ea?

11 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Le considera senzuale...le-ar gusta!

| daddu a răspuns:

Daca se uita la buze, clar nu ai decolteu.
ON : probabil ca ai buze frumoase.

| anytimeanywhere a răspuns:

Ar vrea sa o sarute! happy

| Annim a răspuns:

Are o dorinta necontrolata de a le saruta. Cum sa procedezi? simplu. daca el te atrage da friu liber emotiilor

| ursachy a răspuns:

Multi dintre noi se gandesc numai la prostii cand se uita la buzele frumoase a unei fete frumoase ..crede-ma pe cuvant ..ca asa e

| ursachy a răspuns:

In categoria fetelor frumoase dar majore, daca ai sub 18 ani raspunsul nu e pentru tine.

| Nordic a răspuns:

Ori vrea s-o sărute, ori ea are herpes.

| Sisitta a răspuns:

Ca vre s-o sarute..sau ca ii place buzele ei)

| GsvMcmxc a răspuns:

Ca vrea sa-si faca implant cu botox si ellaughing.

| sweetgirl13 explică:

Cum sa reactionez cand mi se intampla asta?

| vivigreen a răspuns (pentru sweetgirl13):

Pai te comporti normal si il imbratisezi as din prostie, sau cel putin te uiti adanc in ochii lui. nu trebuie sa faci ca acest lucru sa iasa in evidenta, continua sa vorbestihee hee