| ReLoadeD_5364 a întrebat:

Ce inseamna a fi original. cu o fata? puppy dog eyes definiti-mi si mie. >= FUNDAA

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Original inseamna unic, autentic de necopiat, care nu este facut dupa nici-un model, care apartine in intregime cuiva.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sa fi tu insuti. Sa nu joci teatru, sa nu-ti ascunzi identitatea. Pa!

| Ady93 a răspuns:

Pai sa nu faci ceea ce fac toti tipii, sa incerci a te gandesti la chestii pe care nu le-a vazut, sau chestii traznite. Puneti imaginatia contributie si voila! esti originalwinking.