| bandit5151 a întrebat:

Ce inseamna a fi romantic? Eu nu pre inteleg lucrul asta big grin

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sai fi ipocrit

| Danysan a răspuns:

E mai complicat trebuie sa ai in tine asta si sa iti dai seama cam unde sa fi Roamntic si cand e momentu dar cum nu e asa greu sa incerci poti sa pornesti de la o Declaratie care sa o Impresioneze, la Buchete de Flori si Cadouri lasate Dimineata cand se trezeste care sa o faca Fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la somn!
Si cand ai sa te scoli sa mai intrebi o data asta! laughing

| unknøwn a răspuns:

O noţiune relativă.
Unei tipe poate să i se pară romantic faptul că duci gunoiul.
Alteia că nu-ţi faci patul.
Alteia i se pare romantic faptul că ai gătit pentru ea.

| Sardinaaa a răspuns:

Sa nu fi un badaran, sa fi dragut, sa faci cadouri...

| criiele a răspuns:

Inseamna sa spui vorbe frumoase sa iti alinti partenera sa te joci cu ea sau sa folosesti multe figuri de stil sa ii faci complimente.