| TraianIImperator a întrebat:

Ce înseamnă atunci când o fată spune că adoră limbuțele? Se referă că adoră săruturile franțuzești sau limbile date acolo, jos, în zona intimă, la vagin?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua varianta

| ionur a răspuns:

Curvă. Mie dacă mi-ar fi zis o curva ca fata sigur nu are cum sa fie mise făcea scârbă pe loc și plecam.

| TraianIImperator explică (pentru ionur):

De ce ți se făcea scârbă?

| ionur a răspuns (pentru TraianIImperator):

Nu ai sa vezi o domnișoară să-ți vorbesc așa murdar niciodată.

Și doar o curvă ar vorbi așa și ar vrea așa ceva.

| darrio2007 a răspuns (pentru ionur):

Hai nu mai spune!
Cand ai sa vezi savarina roz in fața ta, nici nu stii cum sa o faci mai repede. Daca nu cumva esti pe invers.

| ionur a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred ca tu când ai sa vezi aia așa o să faci.

Nu ma cunoști cu adevărat dacă mai cunoaște cu adevărat ai sa vezi ca eu pot trăi și toată viata fără sa fac rahatul ăla nu am nevoie de el pot trăi și fără chestia aia nu am nevoie de asa ceva in viata mea și nu sunt cum ai spus acolo.

| darrio2007 a răspuns (pentru ionur):

Am 28 de ani de casatorie, baiete. Am vazut destule savarine la viata mea. Se pare ca tu nu stii nici daca este pe verticala sau pe orizontala. Ti se facea scarba ca nu stiai de unde sa incepi. Lipsa de experienta, ce sa-i faci!

| ionur a răspuns (pentru darrio2007):

Asa sa fie eu nu mai zic nimic atuncia.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Sigur se refera la sexul oral. Și crede ma, orice ar zice restul, este ceva special și frumos. Poți încerca și vei vedea, doar sa fie ea curata și îngrijită. Puteți încerca un dus împreună înainte