| nicoleee30 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat iti spune si demonstreaza ca te iubeste si ca tine la tine, si ca viata lui ar fi nasoala fara tine, dar totusi, nu doreste 'deocamdata' o relatie cu tine pe motiv ca : vrea sa aiba si alte relatii.( am fost cu acest baiat 1 an jumate) Spune ca vrea sa ne intelegem, dar nu vrea sa fim impreuna, si ca vrea sa-i dau un fel de pauza. ce sa fac? Multumessc!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pauza asta ar putea insemna un fel de despartire in termeni mai politicosi, nu ai ce face, acorda-i pauza si vei vedea pe parcurs ce fa fi

evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca vrea sa-si traiasca viata, sa cunoasca fete, dar vrea sa te tine si pe tine de... rezerva.

| ZK a răspuns:

Poate are nevoie de o pauză ca să se gândească la viitor, să îşi facă ordine în gânduri sau să ia nişte decizii.Nu stiu ce are el în cap...

| neutrino a răspuns:

Baiatul doreste o pauza pe care trebuie sa i-o dai definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Băiatul vrea o pauză, aşa sunt unii, n-ai ce-i face.
Te pup!

| WildDream a răspuns:

Vrea sa incerce si alte fete da atunci cand o sa se plictiseasca de aventuri sa te aiba pe tine care sa-l astepti cu bratele deschise. Eu zic ca daca te-ar iubi asa mult cum zice ar vrea sa fie cu tine nu cu altelewinking

| Moora123 a răspuns:

Depinde la ce varsta...
La 15 ani: e dragut cu tine dar CS cu baietii e mai interesant.

La 25: Simt ca sunt tanar si nu vreau sa am regrete mai tarziu.

La 35: Nu sunt fericit cu tine, caut altceva.