| alice_1196 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat se uita mult la tine iar cand este mai aproape se uita fix in ochii tai?

7 răspunsuri:
| Ramonette a răspuns:

Pai eu cred ...ca te place...ca incepe sa se indragosteasca de tinebig grinlove struck

| alina5298 a răspuns:

Buna.Atunci cand un baiat de uita intruna la tine iti zambeste sau se uita fiz in ochii tai inseamna ca te place. Daca si tu il placi vorbeste cu el.Cine stie poate iese ceva.love struck:*

| Nikoooooooo a răspuns:

Eu cred ca te place...si in curand iti va cere sa fie cu tinetongue...succestongue fundita?

| Noone4u a răspuns:

Pai asta cam inseamna ca te place si poate in curand o sa te intrebe daca vrei sa fii cu el :*:X

| ElisaMariaXX a răspuns:

E calr happy e indragostit de tine
Imi dai si mie o fundita te rog frumos?
Daca vrei.

| Alinaalian1234 a răspuns:

Eu cred ca e medium laughing. Si eu sunt medium si ca sa vad ce i-se va intampla unui om ma uit fix in ochi luiwinking

| bebe2000 a răspuns:

Sa stii ca poate insemna doua lucruri 1 te place si daca e dragut dai o sansa sau 2 vrea sa vada ce fel de pers esti multumesc mi se pare mie sau prin ce ai scris ar insemna ca si tu il placi...