| WooLove a întrebat:

Ce Inseamna.
Atunci Cand visezi o persoana care urmeaza sa te "intalnesti" cu ea ce vrea sa insemne?
Tin sa Mentionez ca nu m-am mai vazut cu persoana respectiva deloc doar am vazut poze cu ea. Iar de 3 zile nu am mai vorbit... dar vreau sa stiu daca este de BINE sau de RAU ce am visat. Va Multmesc!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Nu prea cred că înseamnă ceva...ai visat aia deoarece înainte să te culci te-ai gândit la persoana aceea...mi s-a întamplat şi mie

12 răspunsuri:
| WooLove explică:

Dragon40@ multumesc de sfat.
Космин@ ai dreptate nu pot sa neg ca nu, dar au fost si seri in care m-am gandit tot la ea si nu am visat-o acum oare sa fie ca de 3 zile nu am mai vorbit cu ea?
va multumesc!

| WooLove explică:

Yuku@ tu esti genul de om prea prost ca sa traiesti in lumea asta. tu si ideeile tale de prost gust cred ca isi au rost in grajdu cu vaci sau cu gainii. du-te tare nu iti mai da parerea daca nu stii sa ti-o dai.
Palade@ este diferenta dintre a crede si a se intampla. iti zic ca unele vise s-au adeverit, ma crezi? Normal ca NU. deci nici eu nu cred si de aceea am si intrebat sa vad parerile altora. tnx pentru raspuns.

| WooLove explică:

мaячøηєттє@ iti doresc succes :-P~

| WooLove explică:

Yuku@ cu parerea ta pos sa ma sterg la fund dar daca stau bine sa ma gandesc nici acolo ca ma irit. so. sa fii iubit/a.

| WooLove explică:

Cu placere. m-am lamurit si cu VISELE astea :-). o Vara Splendita sa aveti!

| WooLove explică:

Yuku@ ce sa zic, sa fii fericita tu sa ai parte de tot ce este mai bun, un viitor in curcubeu si sa fii iubita.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

toti sunteti experti in vise...

| Flory_2430 a răspuns:

Sti...si eu sunt curioasahee hee pentru ca aseara am visat ca vine un prieten la sc...pentru festivitatea de incheiere
si azi chiar s-a intamplat...

| Flory_2430 a răspuns:

Multumesckiss

| dragon40 a răspuns:

Ma e de bine : Acea Persoana Te Place (Familiar-Prieteni) e bine, Stai linistit

Răspuns utilizator avertizat