| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna ca "o femeie ridica coada"? Ce gesturi face aceasta cand ridica coada? Nu am inteles niciodata aceasta vorba.

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Adica iti da de inteles intr-un mod foarte evident ca vrea sa faca sex cu tine.
Se da la tine, cocheteaza, face apropouri cu tenta sexuala, te atinge, te invita la ea/se autoinvita la tine etc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi fara griji cu barbati ca noi nici nu fac asa ceva deci nu isi face griji, ele fac asta cu bogati sau barbati frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil nici nu ti s-a intamplat vreodata ca sa iti poti face o idee. Probabil nici nu ti se va intampla...