| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand in vis, persoana iubita te ia de mana fara cel care viseaza sa nu vrea? Am un prieten pe care il iubesc in secret dar am mai fost cu el acum 2 ani si nu ma mai place. Am visat asta noaptea trecuta. Sun foarte curioasa

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Este subconştientul tău, probabil te-ai gândit în aceea zi al el şi din această cauză. Visele în general arată lucruri pe care le-ai trăit în acea zi, ce ai simţit, sau pur şi simpul ce ai văzut. Te-ai gândit la el şi de acolo a pornit tot!

| Puffulets ♥ a răspuns:

Cum zice didi!:*

| Didi_9407 a răspuns:

E in mintea ta, te gandesti la el iti doresti ca sa iti fie alaturi si de aia il visezi, nu e nimic special decat dorinta ta de a fi cu el. Mai bine spune-i ce simti, chiar daca te va respinde te vei simti mai usurata intr-un felbig grin