| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata sau un baiat spune "Chiar daca nu mai suntem impreuna, tot al meu/a mea e!?

ma lamureste cineva? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Bebiix a răspuns:

Pai, depinde de caz. Eu cred ca inseamna ca respectivul/a inca tine la o persoana si ori o vrea inapoi, ori nu vrea sa renunte deloc la ea. Sau. poate fi doar o gluma, spusa asa pentru a impresiona, sau cine stie. In fine, nu se stie ce are cineva in minte. happy

5 răspunsuri:
| 1DPinkpOint a răspuns:

Buna! inseamna ca inca il/o place si stie ca si fostul/fosta simte la fel[si ca probabil vor fi din nou impreuna].happy

| BiancaBaby a răspuns:

Inseamna ca mereu vei avea un loc special in inima lui/ei si nu te va uita niciodata

| Fartie a răspuns:

Chiar daca ei 2 nu mai sunt impreuna, cel ce spune aceasta replica inca tine la persoana cu care a fost impreuna. Presupun. FUNDA?

| M0nsT3r a răspuns:

Depinde ca poate sa insemne ca inca te iubeste sau probabil ca tine la tine foarte multwinking

| XeaX a răspuns:

Inseamna ca fata/baiatul crede ca celalalt inca o/il place dupa parerea mea big grin.