| 7777 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata te intreaba ce parere ai despre ea?!?

11 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Probabil ca nu-i acesta raspunsul la care te astepti dar...
1) vrea sa se asigure ca transmite imaginea pe care o vrea, in societate
2) te simpatizeaza\ te place(asta evident depinde de mai multi factori cand zic te place in sensul ca da mai multe semnale trebuie sa explici daca doar atat raman valabile alea fara "te place"
3) se plictiseste, stii cum sunt femeile vor sa se asigure ca le sta bine cu hainele X Y Z

| ExpertInLove a răspuns:

Poate te place sau arati bine si voia sa se aigure ca si ea.

| mgtow a răspuns:

Vrea sa stie daca o vezi ca e mai plina de viata sau ce defecte are, personalitatea ei, calitati - ofuri si cam atat.

| WweEdge a răspuns:

Te placeeee...winking

| BloodyBlade a răspuns:

Te place!:pwinking

| Jockeru a răspuns:

Pai ea vrea sa stie daca o placi deoarece ea simte ceva pentru tine daca te intreaba acest lucru

| aalexandraaaaa a răspuns:

Vrea sa-ti stie parerea, pentru ca fetelor le place ce aud :X. Si poate, poate te place.

| elasexygagica a răspuns:

Vrea sa eu tragilove struck

| JustMe47 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa afle parerea ta despre ea happy.

| Narcis2007 a răspuns:

Crede ca e urata...

| Ally73 a răspuns:

Poate vrea sa afle daca o placi...u ce credeai? ca te intreaba asa ca n-are ce face?