| bluesky a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul tau te musca de buza, limba sau gat?

Răspuns Câştigător
| picea a răspuns:

Te place foarte mult si de dragul tau nu mai stie ce sa faca.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca vrea un pic de sare si piper. Vrea pasiune, nu doar tandrete.

| Farcas a răspuns:

Trebuie sa insemne neaparat ceva? Uni fac semnele astea ca semn de afectiune, alti fac de obicei pentru ca ceilalti sa vada ca,, esti luata,, Dar mie una mi se par chiar aiurea.Adica is mult mai multe moduri de ati demonstra dragostea happy

| nobody_9468 a răspuns:

Te vrea puternichee hee. O singura chesti iti zic, daca iti place e foarte bine, daca nu ar trebui sa-l musti si tu sa vada cum este.Adevarul e ca pe moment doare, dar dup'aia ador semnele lasatehee hee.

Bafta.

| Stefania a răspuns:

Te dorestelove struck

| andreii2 a răspuns:

Inseamna ca ii este foame...

glumesc

Nu trebuie sa insemne ceva.Asta a simtit el ca vrea sa faca.

| Unique a răspuns:

Are chef de.

| elamit a răspuns:

Te iubeste, pur si simplu.

| sbk a răspuns:

Acest obicei este intalnit atat la fete cat si la baieti, este un mod "animalic" de a-si arata dragostea. Se stie ca animalele cand se plac se musca, unii specialisti considera ca oamenii inca au in genele lor unele "apucaturi salbatice".

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Te doreste trup si suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vampir mah, iti vrea sangele! Fugi repede, ia-o la dreapta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te doreste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relativa dragoste