| Annaa_5032 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare si fund?

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Inseamna ca el te doreste, ca tine la tine, si ca vrea ceva mai mult, dar nu vrea sa iti spuna. Te iubeste si vrea sa te simta, are o atractie fizica mai mare pentru tine. happy

12 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ca te doreste foarte mult si ar vrea sa fac sex[dragoste] cu tine.

| wildthing a răspuns:

Alta intrebare stupida. Era asa greu sa iti dai seama cam ce doreste de la tine?

| Laviy a răspuns:

Ca este baiatlaughing. Si ca este atras de tine. Oricare baiat face asa cevahappy. Dar nu inseamna din start ca vrea numa sa faceti sex. E baiat, e normalhappy

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Sa imi trag palme.
Toti copiii au cont pe TPU?
Dracie frate...
Nu m`ar mira sa ajunga pe aici si un nou nascut oh go on

| BomBonika_9617 a răspuns:

Poate se excitahee hee

| Broadband a răspuns:

Ca vrea sa te **** laughing

| alexutza697595 a răspuns:

Ca il atragi.

| loolaa13 a răspuns:

Annaa! Inceteaza!
Ai mai pus intrebarea asta de vreo 9 ori!
Gata!
Ti s-a raspuns!
Primesti aceleasi raspunsuri indiferent de cate ori o pui.
Deci devii enervanta cu asta.
Nu ma intereseaza funda da cretina.
Termin-o.
Stii ceva...e evident ce vrea dar vrei tu sa te mai lauzi un pic pe aici.
Gata ca deja ne plictisesti. Hay pa!

| euionutz a răspuns:

Urla hormonii in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii este foame domnisoara.

| angel_9979 a răspuns:

Eu cred ca el ar vrea mai mult de la tine sau poate nu poate sa se abtina cand esti in preajma lui

| Anonym_5270 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faceti sex