| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna, cand se uita colega ta in ochii tai si iti clipeste de vreo 2 ori cu amandoi ochii?! funda!

11 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Cel mai probabil nimic.

In combinatie cu alte lucruri poate insemna orice.

| eluboy13 a răspuns:

Din moment ce ai postat o intrebare ca asta,nu prea ai experienta, deci nu esti un baiat atragator.
In consecinta, probabil isi bate joc de tine

| oanard174 a răspuns:

Depinde de privire,adica depinde in ce mod te-a privit(simplu, profund, ca oricare alta privire) tu stii asta.

| spaima1aricilor a răspuns:

Ai aprins brusc lumina?

| Dracce a răspuns:

Ti-a facut ochi dulci:X.

| alynutza88 a răspuns:

Poate te place. imi dai funda?

| RetardedRacoons a răspuns:

Inseamna ca s-a basit, e micul vostru secret, deja sunteti mai apropriati.

| pinkpumpkin a răspuns:

Poate sa insemne multe lucruri:1.se uita la baiatu din spate 2. ia intrat o musca in ochi 3.coincidenta 4.isi bate joc de tiine 5. te place 6.nimic.

| Iubiţica95 a răspuns:

O fi nimerit ceva in ochi big grin :p

Răspuns utilizator avertizat
| DebbieVonBelial a răspuns:

Inseamna ca avea chef de mistouri si te-a gasit pe tinelaughing