| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când spui că cineva sărută bine? Nu sunt toate saruturile la fel?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Baga'te incearca si dupa o sa vezi, incearca mai multe, dar probabil nu stii nici tu cum saruti, ori daca esti bun la asa ceva.In mod normal un om ar trebuie sa isi dea seama cum este si fara sa faca acel lucru, ma refer in cazul asta.Eu de exemplu laughing am stiut dintotdeauna ca o sa sarut bine, nu stiu de unde dar asa am simtit si asa a si fost laughing fetele se minunau wow unde ai invatat asa frate sa saruti laughing toate asa au spus.Nu stiu daca minteau, dar daca e sa minti nu spui, taci de nu-ti place de ceva ori cineva.
O sa intilnesti femei, care habar n-au cei ala sarut si unele si cu destui ani la activ laughing
Cred ca felul cum saruti este cum te nasti si daca iti place ceea ce faci.
Sunt fete care de exemplu sunt varza la sex oral, adica ele sa faca barbatului.Am intilnit unele pfff ma intrebau cum sa faca ele sa se priceapa laughing sa iasa bine, ca barabati le ziceau ca nu se pricep.Am intrebat pe cele pricepute laughing au spus ca totul sta in ati place ceea ce faci, apoi asa ca te mai finisezi nitel, dar aia e baza, sa iti placa, sa o faci de placere, altfel iese dezastru laughing
Scuze ca am luat-o ceva mai jos laughing dar na tot sarut e si ala nu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca i-a placut acel sarut foarte mult.
Asa este, nu toti sarutam la fel, dar important este ca sarutul pe care-l primesti sa-ti placa si sa te simti bine, cu persoana cu care te saruti, facandu-l unic sau foarte placut.

| Dalmore a răspuns:

Că nu te umple de bale, nu te împunge cu dinții, nu te sufocă, nu deschide gura ca crocodilul și aproape te înghite, nu mușcă salbatic, nu stă cu ochii deschiși sau ca un lemn etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nup

| Treaem24 a răspuns:

Normal ca nu sunt toate la fel