| ToxicKiss33 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti zice ca te iubeste tare si apasat?laughing)

Răspuns Câştigător
| marfa a răspuns:

Dacă zice de mai multe ori face mișto dacă o zice odată și după aștepta răspuns fără sa îți mai zică nimic i chiar te place

11 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Intreaba-lwinking

| RAY a răspuns:

Ca sa tampit

| AliGab a răspuns:

Cred ca ti s-a raspuns deja happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mintewinking

| Satango a răspuns:

Te ia la mişto.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ca te ia la misto sau chiar zice adevarul

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Te iubeste cat e TARE si ti-ar trage-o APASAT. Restul e chestie de semantica laughing

| RaisaPretty a răspuns:

De ce vreti definitie pentru fiecare lucuru cand vi se spune clar?

| marfa a răspuns:

Pai depinde pentru că nu zicem asta pre des pentru ca ne frica

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te... si are fantezi

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Cred ca are planuri mari cu tine laughing)... poate e o 'replica'din pasiune... nu stiu.