| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti zice micuta mea si masic? pentru ca mam indrgostit si eu de un baiat si el avea prietena si prietena ceia a lui la schimbat cu altul si el stia ca eu m-am indragostit in el si asa ca el mi-a zis ca cind vine la moldova vorbeste cu ea si ii zice ca ma are pe mine si cind eu i-am scris azi ce gata cu crina si el mi-a raspuns ca da si eu i-am scris ce faci si el mi-a raspuns ca tiam ales pe tine masic ma uit la tv tu ce faci micuta mea si eu nici nu stiu cum sa reactionez sa cred ca el ma ales pe mine sau pur si simplu se joaca cu sentimentele mele dar eu il cred ajutor TPU!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate se simte si el la randul lui atasat de tine si simte nevoia sa te alinte. dar totodata poate sa faca doar "misto" de sentimentele tale. dar tu poti fi mai prudenta, si sa nu ii areti ca esti indragostita de el, pentru a evita sa suferi mai tarziu.

| neutrino a răspuns:

E de bine. Inseamna ca te iubeste...

| Vektor a răspuns:

Ce inseamna "masic"? laughing

| DNSK a răspuns:

Ce mă?

| Pacala a răspuns:

Inseamna ca baiatul e cam prost si nu stie sa alinte o femeie. Acu na... nici tu nu pari prea inteligenta, deci e ok, va potriviti.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ohooo, dacă și prietenia v-ar fi, asemeni frazei, lungă, fără puncte de suspensie, fără virgule sau punctul final.
Nu s-ar mai sfârși niciodată!hee hee

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca iti zice "micuta mea" te iubeste si e bine. Daca iti zice "masic" inseamna ca e rusofil si asta nu e bine. Noua romanilor rusii ne-au facut prea mult rau ca sa uitam. Si in ziua de astazi sunt nesimtiti.

| Hαppiηеss a răspuns:

Ca sa te poata ajuta cineva cu vreun sfat, mai intai invata sa scrii si sa te exprimi corect.
Nu cred ca a inteles cineva mare lucru din ceea ce ai scris tu acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se joacă cu sentimentele tale, după felul în care tastezi e imposibil ca vreun băiat să te placă.