| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te saruta pe mana, dar fata pe baiat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ambele cazuri, este un gest frumos de afectiune si respect.bravo celor care o fac!

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prietenul meu imi saruta mainile mai mereu.cred ca inseamna dragoste si respect, cum au spus si ceilalti!

| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca esti speciala pentru el. De obicei acest gest este insotit de o privire profunda.

| Anca a răspuns:

Nu stiu daca inseamna ceva anume.
Pe mine m-au pupat pe mana f multi baieti, dar nu inseamna neaparat iubire, respect ...Pt unii inseamna ceva, altii o fac la ordinea zilei. Nu putem generaliza!

| Luori a răspuns:

Baiatul pe fata = respect
Fata pe baiat = incredere
[Acum depinde si de ce legatura au cele doua persoanewinking ]

| madalicious a răspuns:

Inseamna ca baiatul, cat si fata se respecta reciproc. Respect asta!

| ßέßέ a răspuns:

Daca te pupa pe mana un baiat, eu cred ca te considera batrana si poate sa inceapa sa iti spuna si "sarut-mana!" ( da stai deja o face laughing neeh nu stiu atunci! )

| o fetitZa dulCeE :X a răspuns:

Eu cred ca inseamna respect big grin

| masly a răspuns:

Te respecta si te iubeste 100%