| DeliaCute a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat te tachinează,se băga în seamă cu ține, se mai uita în ora la tine iar dacă te vede ca te uiți la el te întreabă :"ce te uiți" și zâmbește și te pipăie și vrea să te îmbrățișeze și îți invadează spațiul personal?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca este obsedat de o singura idee, si anume cum sa te faca iubita lui.

| Dorotheea21 a răspuns:

Inseamna ca e inca imatur, aia inseamna. big grin
Dragostea nu incepe asa, decat daca respectivul e putin ...prost, sau insuficient dezvoltat psihic si emotional.

| MrLucas a răspuns:

Din cate spui ar parea ca te place insa nu il duce deloc capul, bafta cu asta! laughing

| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Buna!
De obice asa vor sa iasa in evidenta in fata fetelor care le plac "baietii rai", e clar ca te place.