| viaspa23 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi k esti insarcinata? dar de fapt nu sunt. e doar un vis...multumesc...

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Uite daca visezi ca tu esti insarcinata=teama, panica, pierderea independentei sau asteptare, spirit ocrotitor, dorinta de a fi utila;
Daca visezi ca o alta pers e insarcinata:idei, responsabilitati, imaginatie, inspiratie.

4 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

De multe ori visele sunt prelungiri ale evenimentelor traite peste zi sau in alte zile de care ai uitat. Nu inseamna nimic altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe visuri de adeveresc degeaba spui uh asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am mai visat de 3-4 ani. ce inseamna asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ati spun sincer