| Sufletel_3419 a întrebat:

Ce inseamna cind stai la intilnire si mereu tremuri de frig... dar afara nu este atit de rece. Ce poate fi asta oare?

5 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Emotile

| lplostonyou a răspuns:

Asta e pe sistem nervos,incearca sa fii relaxata,nu te mai agita, fii naturala, eventual renunta la cafea daca bei cafea.

| FrozEenSoul a răspuns:

Aici poate fi vorba despre emoti sau vorba despre teama big grin
Ca nu sti ce va spune azi el/ea big grin nu este nimic rau / ingrijorator big grin
Daca te-am ajutat funda plzz

| EuAlaStrain a răspuns:

Ai emotii ft mari. parerea mea happy nu stiu eu asa ma simt cateodata.si mai si tremur big grin tongue ma rog. succes si pa pa >big grin

| Diana_6668 a răspuns:

Emotii,timiditate happy