| Curioasa69 a întrebat:

Ce inseamna cu adevarat a fi o femeie perversa in pat?!

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu stiu! Vrei sa aflam asta impreuna? whistling

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sex Sălbatic, dominare totală, trecerea de la un tip de sex la altul, normal-oral, si tot așa... o femeie perversă e și una care cere sex anal. Ai prins tu ideea.

| Miky1 a răspuns:

Adica a fi profesionista.Sexul inseamna arta, cat si imaginatie.SUCCES!

| blueSky_3324 a răspuns:

Bici + catuse + orgasm exploziv = pervers

| EdwLo a răspuns:

De acord cu ce-au zis si cei de mai sus big grin Pe scurt trebuie sa domini, sa-l surprinzi incontinu, sa il musti, sa-l zgarai, sa schimbi pozitiile, sa te pui peste el si sa-i ti mainile... eventual sa i le legi laughing etc etc.

Si sunt de acord cu ideea lu blueSky_3324 big grin

| LineGuide a răspuns:

A fi perversa in pat, inseamna a fi dominanta, a avea tu controlul, dar si a sti sa-ti exciti partenerul, astfel facandu-l sa te ajute sa-ti satisfaci gandurile perverse.
fundita?

| KameliaAura a răspuns:

Sa fi nebunatica, sa ii faci ce'i place, sa il surprinzi cat mai mult, sa faci ce nu ai mai facut, sa schimbi pozitiile, sa ii vorbesti, sa auda cat de bine te simti, sa il lovesti(poate)peste spate, fundwinking, sa zbieri