| alexandrurap a întrebat:

Ce inseamna daca domnisoara imi spune ca are prieten, dar prietena ei imi spune ca nare? dar pe domnisoara am invitato in oras si a dat de acord! ce semnifica situatia?

2 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Semnifica, ca trebuie sa insisti mai multwinking.

| Ghetutza a răspuns:

Inseamna ca una din cele doua minte. Dar daca a fost de acord cu invitatia poate o convingi sa-ti zica adevarul:p. Eh'...si situatia nu vad sa aiba o semnificatie...decat daca ea chiar are prieten si te foloseste pe tine, neavand de cine rade putin