| alexandrurap a întrebat:

Ce inseamna daca domnisoara respectiva are prieten, dar i-am spus ca si mie imi place de ea si am invitato in oras si a dat de acord? cum credti am vreo sansa cu ea?

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Nu vreau sati stric sansele, dar nu prea ai sanse, in cazul in care nu tine a prietenul ei, atunci ai sanse... pupici

| HotChoclate a răspuns:

Cu ea ai sanse. dar ai grija poate afla prietenul ei.big grin

| aLina_8828 a răspuns:

Poate te place si ea.Sau te simpatizeaza
Nu cred ca trebuie sa te gandesti la faptul "daca ai vreo sansa cu ea" daca ea are prieten laughing.
Oare ce ar spune prietenul ei stiind ca ea a iesit cu tine in oras?thinking

| LupCuBlog a răspuns:

Ai sanse. dar vezi sa nu`ti iei teapa laughing. ai invitat'o si te trezesti ca vine cu prietenul ei si dupa zaci pe patul de spital.nu`ti recomand o astfel de chestie.