| sacaliviu a întrebat:

Ce inseamna daca fosta prietena ma jigneste si da cu ce apuca in mine fara sa ii fac nimic ce inseamna? P. S=eu tot o placelaughing

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,are o mie de nervi pe tine ca v-ati despartit si "te pedepseste" ca nu mai sunteti impreuna.
Ar vrea sa fiti iar ca inainte,se racoreste de ce i se pare ei ca i-ai facut cat ati fost impreuna,glumeste machiavelic,sunt tot atatea raspunsuri la intrebarea ta.
Ia-o pe sus, sarut-o si impacati-va.
Pisica turbata, fosta ta!

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Inseamna ca inca te place si ca e suparata ca nu mai sunteti, nu e asa de greu sa iti dai seama

| Dianaa94 a răspuns:

Ori e nebuna ori mai tine la tine si vrea sa-ti atraga atentiahee hee

| VacutzaRoscata a răspuns:

Inseamna ca e isterica

| necunoscut22 a răspuns:

Sa plictisit de tine ori vrea sa se desparta de tine ori e rece cu tine si are pe altu

Răspuns utilizator avertizat
| Frumushiky a răspuns:

Da. ea inca te place. Si eu mai actionez asa happy.