| ingerashpierduth a întrebat:

Ce inseamna daca in timpul sexului un baiat iti spune ca vrea sa se termine? Inseamna ceva sau e doar o informare ca vrea sa o faca pana ce se termina?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

înseamnă că esti bună

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca are senzatie ca se termina, ca ejaculeaza, proces perfect normal la un barbat care are sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea barbatului este logica si indreptatita in cazul in care doreste sa se simta satisfacut in urma ejacularii spermei in vagin, dar in acelasi timp manifesta multa responsabilitate in privinta evitarii posibilitatii de a se produce o eventuala sarcina nedorita. Femeia poate accepta sau refuza dorinta barbatului de a-si finaliza contactul sexual neprotejat printr-o ejaculare a spermei in interiorul vaginului, doar daca stie foarte precis ca in acel moment sexul este intretinut in afara PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual. Se poate aprecia ca este o informare, insa una solicitata de catre un barbat/baiat care este o persoana responsabila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corect. Mai poate fi o informare cu carepartenera este de acord daca vrea ca el sa se termine sau sa se mai abtina pentru ca ea nu e inca satisfacuta. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca el este pe punctul de a ejacula si vrea sa stie daca ejaculeaza in interior sau iese afara sa ejaculeze.

| armand69 a răspuns:

Insemna ca trebuie sa te grabesti si tu sa termini

| MoarteaPoporului a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ejaculeze