| BananaSuparata a întrebat:

Ce inseamna daca o fata imi da mereu palme peste fund? Ea are prieten si este cu un an mai mare, dar vorbeste frumos si cu mine si mereu imi da palme peste fund, ati inteles voi ideea

7 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Nu cred că înseamnă mare lucru. poate te place, sau pur şi simplu aşa glumeşte ea cu tine. Întreab-o pe ea mai bine.winking

| tesss a răspuns:

Mai nimic. Adica si eu sunt fata si dau palme la fund si la fete si la baieti.suna ciudat dar asa e.a inceput cand 2 baieti imi dadeau palme la fund, iar eu nu stiam ce sa le zic ca sa ma lase asa ca am inceput sa le dau palme la fundlaughing)).Iar in legatura cu fetele mai pe nou asa se da.app simta-te bine pentru ca vede ca ai fundul bombat si iti da din amuzament.Iar intr-o zi a inceput toata clasa sa dea baietii la fete iar fetele la baieti si la fete.Asa isi dau fetele palme din simplu amuzamnet.Calm si eu primesc palme.laughing) si de la fete si de la baieti (in joaca)

| Azµre a răspuns:

Mda, nimic ce să înseamne, te tachinează, mare lucru!

| Demonull a răspuns:

Inseamna ca.e indragostita de fundul tau! sari pe treaba

| SunnyDay88 a răspuns:

E perversa.

| kzd a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar obsedata de fundul tau laughing

| AnalbagRevine a răspuns:

She wants your cock!