| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna dacă o fata îmi raspunde (repede) la mesaje dar are iubit?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E activa ceea ce e bine asa nu intarzie mult

| aditimus a răspuns:

Pune-te in locul iubitului si ai sa gasesti raspunsul...

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna doar ca era online si se juca cu telefonul happy

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum spuneam si cu alte ocazii: pe internet este doar minciuna si flirt, nimic real sau cinstit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că mai vrea unul.

| Hammurabi a răspuns:

Nimic.
O fată care are un iubit nu înseamnă că e închisă în Alcatraz și nu are voie să mai comunice cu nimeni.
Și nici dacă îți răspunde la mesaje nu înseamnă că ar vrea ceva cu tine.
E doar un comportament de om normal.

| mi25 a răspuns:

Depinde ce-ti raspunde.

| 1997onur a răspuns:

De unde sa știu eu bro? -_- Poate însemna să-ți trimite ție pe ascuns mesaj sa nu afle el poate însemna că vrea să fie și cu tine și cu el poate însemna că vrea să-l însele pe el cu tine poate însemna multe bro pe care nici eu nu le știu pe toate și mai bine ca nu le știu pe toate.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Că dorește să-l înșele. Eu în locul tău aș ruga-o să aleagă: ori pe tine ori pe el. Să te caute doar după ce se va despărți de el dacă relația lor nu mai funcționează. Înșelatul provoacă suferință.

| Danny28 a răspuns:

Că nu e fată serioasă și că așa ar fi făcut și cu tine dacă erați împreună.

| Antopuff a răspuns:

Poate răspunde din politețe deci nu iti face iluzii prea mari

| lickypuss a răspuns:

Sta mereu pe telefon

| mariaa2112 a răspuns:

Vrea sa fie cu tine, cu plăcere
Semnat nu știu