| A1W3WHATSUP a întrebat:

Ce inseamna daca o fata mereu rade la glumele mele?worried si tot imi trimite mesaje pe mess in fiecre zi :p ..ma place?

Răspuns Câştigător
| AndreiAndutzu a răspuns:

Prietenas nu-ti fa mari sperante! Dar cel mai ok ar fi sa o intrebi funda?

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate si tu esti o gluma a vietii ei?

| HueyFreeman a răspuns:

She wants the D.

| SunnyDay88 a răspuns:

Inseamna ca stii glume bune.

incearca sa vezi altfel daca te place.

| xanderblackx a răspuns:

1. poate-i plac glumele tale.
2. e isterica
3. ii place de tine, dar sunteti copii in definitiv
4.nu visa la cai verzi pe pereti, si pune mana pe carte
5.fa in asa fel incat sa nu dea dracu sa te implici in relatia asta, mai mult decat este acum

NUMAI BINE

| kbxftw a răspuns:

Nu.

| SummerxD a răspuns:

Orice fata rade la glume (glume de care ai la ce sa razi) si depinde ce fel de mesaje iti trimite... nu prea da de inteles ca tear placea, depinde si de comportament...