| evelin_1888 a întrebat:

Ce inseamna daca te uiti la ceas la si 59 si la fix dupa ce te-ai despartit de prietenul tau? din cate stiam la si 59 inseamna ca te insala dar daca nu mai sunteti impreuna cum poate sa te insele?

19 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Înseamnă că ţii cont de chestii fără sens. Nu sunt valabile. Nu vă mai luaţi după prostiile alea. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar complexe si prejudecati vezi viata reala nu fantastica daca o vezi pe aia fantastica ferestete de pisica neagra mie i-mi poarta noroc nr. 13 dar nu tot timpul

| Ana_6509 a răspuns:

E o prostie.Nu au nicio legătură orele cu iubirea şi înşelatul. O chestie puerila, atâta tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

superstiile astea nu sunt adevarate.si toate celelalte ca sunt multe. daca te bazezi pe chestiile astea...

| Mizu a răspuns:

Inca crezi in conceptiile astea?laughing

| iidd a răspuns:

Baaaa. oameni. buni era si ea curioasa. ce raaai phbbbbt

| gabitza_6878 a răspuns:

Inseamna ca tu crezi in superstitii de ****
am renuntat sa mai cred in d-astea de la 6 ani

| evelin_1888 explică:

Era o curiozitate tongue...de ce sunteti raisad?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu ai citit ce prostie cat tine de mare ai scris?laughing

Gizas!

| Atotstiutorul a răspuns:

+1 pentru I'mPerfect(a) doamne cata prostia mare cat tine ai scris. deci nu mai sunt impreuna cu pr meu. eu acum sunt singura. si el e tot singur. el s-a combinat cu o fata. dar eu nu mai sunt cu el. hiiii vaaaaaiii m-a inselat... oare prima mea nevasta a divortat de mine si s-a casatorit cu un alt tip m-a inselat? (prima nevasta acum sunt la a 3-a)oare m-a inselat? eu fiind divortat de ea de 4ani, da eu am ajuns la a 3-a nevasta da clar m-a inselat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inseala cel la care te gandesti, chiar daca nu mai sunteti impreuna, inseamna ca este cu altcineva... din pacatesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite eu... zic asa la si 59 trebuie satipui o dorintala fix te iubeste la ...nu stiu cum sati zic uite nuiste exemple{1:01, 4:04, 23:23}. te adora si la si jumate te insala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca la si 59 te insala sau are pe altcineva la sh un min te ubb sh mah mult si la fix te ub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca tu crezi cu deservasire in aceste joculete ale intuitiei dezvolta sanse mari ca aceste superstitii sa fie adevarate. In ce credem cu adevarat si cu tarie se imprima in subconstient, in concluzie noi suntem capabili de mult mai multe lucruri decat suntem invatati ca am fii capabili, o chestie ar fi si aceasta cu ceasul si iubirea daca tu crezi cu desavarsire atunci cand te vei uita la 59 sau la fix sau la un minut sunt sanse foarte mari sa fie adevarate banuielile tale.Mult noroc!

| alexandra2010 a răspuns:

Evelin de fapt este asa a sa dam un ex 3:59 inseamna ca se gandeste la tine 3:00 te iubeste si la 3:01 te inseala asa este si restul zic ca si superstit dar eu una cred in ele si sincera sa fiu la fiecare lucru care l-am stiut am aplicat si sa intamplat eu cred si nu zic ca tu nu ar trebui sa nu crezi sa cine stie ce alt ceva te-as sfatui sa nu acorzi atentie decat celor care chiar vor sa te ajute

| alexandra2010 a răspuns:

Evelin de fapt este be estasa a sa dam un ex 3:59 inseamna ca se gandeste la tine 3:00 tiue si la 3:01 te inseala asa este si restul zica ca si superstit dar eu una cred in ele si sincera sa fiu la fiecare lucru care l-am stiut am aplicat si sa intamplat eu cred si nu zic ca tu nu ar trebui sa nu crezi sa cine stie ce alt ceva te-as sfatui sa nu acorzi atentie decat celor care chiar vor sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste supestiti sunt bune iti ridica moralu

| Anutzza_Ana_1996 a răspuns:

Mi se pare o tampenie sa vrezi in astea. nu mai fii asa maiva si credula. sunt doar niste vorbe

| Marius_Enache_1987 a răspuns:

Daca fata e o zdreanta te inseala oricum