| simo102 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat ii spune unei prietene de-a fetei ca vrea sa faca ea primul pas?

Răspuns Câştigător
| Moniic16 a răspuns:

Ca nu poate sa faca el priml pas laughing))). E timid sau nu are vorbele la el big grin.

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Inseamna ca nu e prea sigur pe ceea ce simte ea.Si probabil ii e teama de un refuz.
Sau e mai timid si nu stie ce inseamna primul pas, ce si cum sa faca.

| mona a răspuns:

Inseamna ca nu este un baiat curajos/tupeist si asteapta ca fata sa faca prmul pas

| neutrino a răspuns:

Intrebarea ta este ambigua. Oricum, daca un baiat are asemenea pretentie de la o fata, asta inseamna ca el este inca incapabil de a incepe o relatie, incapabil de a cuceri o fata.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ca e papa lapte, ca sa nu o zic mai urat.

| Suleiman a răspuns:

Adica daca "ea" il intreaba daca vrea sa fie impreuna el va zice da si va lua initiativa in legatura cu relatia.

| Mada19981997 a răspuns:

E mai timid