| Mironelacomoi a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te saruta in jur de 10 minute un sarut si iti pune mâna pe gât iar apoi iti mângâie obrazul si te ia in brate strâns de la talie si te apropie mai mult de tine?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te iubeste si vrea sa face ti sex, esti fata? Ce varsta ai?

| ania a răspuns:

Cel mai probabil vrea sa faca sex cu tine.Cei care vor mai mult, o relatie, casatorie spun asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?

| Mironelacomoi explică (pentru Violleta2022):

Fac 17

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mironelacomoi):

Si la 17 ani esti incapabila sa intelegi ce ti se intampla, cand un baiat face aceste gesturi?

| ShaOfHatred a răspuns:

Că e foarte pasiv-agresiv (((((=

| Xpressurself a răspuns:

Te place, nu pare a fi ceva in special. Tu ce simti pentru el? Simti ca e potrivit pentru tine? Te face fericita relatia cu el?

| Mironelacomoi explică (pentru Xpressurself):

Sincer da nu e ceva nasol dădea si semnale dar multă lume imi spune ca nu e o alegere buna

| Xpressurself a răspuns (pentru Mironelacomoi):

Daca prietenii iti spun ca nu e o alegere buna cerele explicatii. Cere exemple concrete ca sa vezi daca chiar au motive sa spuna ca nu e potrivit pentru ca are un istoric ce poate fi dovedit sau e doar o impresie de-a lor si nici macar nu il cunosc pe baiat. Daca au vreo dovada, verifica si apoi confrunta-l. Spune-i ce ai aflat si cere-i o explicatie.
Te vei convinge singura daca e potrivit sau din contra.

| AlexCristi97 a răspuns:

Că e atras de tine și că te saruta in jur de 10 minute un sarut si iti pune mâna pe gât iar apoi iti mângâie obrazul si te ia in brate strâns de la talie si te apropie mai mult de tine

| Genevaaa a răspuns:

Inseamna ca te uraste.

| omulserios a răspuns:

Vrea sa ti o traga in toate pozitile. astia de mai jos care spun ca e iubire mint. pentru ca asa ceva nu exista. Lasa-l sa ti o traga ca sa te simti mai bine!
Sau daca ai peste 16 ani ma poti contacta sa ti o trag eu!
Te pup cu stima si respect si drag.
Iti recomand sa consumi sarpele placut

| ayayay a răspuns:

Vrea sa fiti doar prieteni