| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te tachineaza, te scoate din sarite aproape in fiecare zi?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Că e posibil să te placă sau pur şi simplu îl amuză când te enervezi. tongue

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Că vrea să ţi'o pună.

| Alexandra_8759 a răspuns:

S-ar putea ca acel baiat sa te placa cu adevarat pentru ca isi petrece majoritatea timpului in preajma ta. Poate nu e obisnuit cu acel sentiment si nu stie cum sa il manifeste.

| Aylee a răspuns:

Pot inseamna multe, vezi daca se uita des la tine, inseamna ca te place happy

| Dash a răspuns:

Probabil te place.

| danypoli95 a răspuns:

Cam asa ceva.

NOname
| NOname a răspuns:

De cele mai multe ori, ca te place si asa isi manifesta sentimentele fata de tine.

P.S. Probabil esti foarte simpatica, cand te enervezi.winking

| Anonimuss_5731 a răspuns:

Orii te placee... ori se plicktiseste shii nu are ce facelaughing

Răspuns utilizator avertizat