| puffmaster a întrebat:

Ce inseamna daca visez... o colega care vine la mine(pentru a aduce nujte carti)si dintr-o data ma saruta?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Probabil este una dintre dorintele tale ''ascucunse''care apar in vise, probabil ti-ai dori sa se intample acelasi lucru si-n viata reala.Nu inseamna ca ti se va intampla acelasi lucru si-n realitate ( daca nu faci primul pas)ar trebui sa te sarute din senin?(pai unele lucruri sunt posibile)in concluzie nu trebuie sa te iei dupa ceea ce vezi in vise, sa nu uitam ca subconstientul tau inca lucreaza

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aceste vise arata ca a-i vrea chiar sa te sarute. Vezi daca te culci cu ganduri parsive!

| Nebuneală a răspuns:

Wow... vise ciudate:-s nu stiu sincer ce insemna dar credthinking ca vei fi sarutatabig grin

| AnNaxD a răspuns:

Ehh, pai nu stiu.crek tu simti ceva pentru. ea.adica pnm, poate si ealaughing).

| Ale_4001 a răspuns:

Poate esti indragostit...thinking ce ai simtit cand tea sarutat?