| puffmaster a întrebat:

Ce inseamna daca visez o fata(o colega)care vine la mine si ma saruta

Răspuns Câştigător
| Azzido a răspuns:

De obicei visele sunt creatii ale subconstientului. orice vis are la baza ceva real, de care te temi sau dinpotriva ceva care ai vrea sa se intample.

6 răspunsuri:
| Noir a răspuns:

Nimic special.Niciun vis nu semnifica ceva anume.

| Angel977 a răspuns:

Si eu am visat acelasi lucru acum doua saptamani si am pus o intrebare pe TPU in legatura cu asta si unul dintre raspunsuri zucea ca imi e foarte dor de acea persoana si ca acea persoana imi impartaseste sentimentul si ca nu trebuie sa astept mult si acea persoana va aparea din nou in viata mea. uite id-ul meu daca vrei sa mai discutam:angello. 9999

| doroteea a răspuns:

Sigur in viata reala esti prieten bun cu acea fata sau poate chiar din contra, daca ar fi o persoana nesemnificativa nu vred c-ai visa-o [ daca o placi sau vb deschis cu ea ii poti povesti] bft

| Kristinake a răspuns:

Inseamna ca nu te va saruta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am si eu am visat ca o colega vre sa ma satute si eu refuzam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti clar vazator si mai inseamna ca puterea ta neobisnuita de a vedea in vis va salva lumea.sa ne mai spui ce vizezi pentru ca impreuna am putea sa-ti descifram visele.