| SaveMe3 a întrebat:

Ce inseamna "dirty sex"? Pe romaneste inseamna "sex murdar" numai ca vreau sa stiu la ce se refera

4 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Murdar, in unele circumstante pervers sau obraznic.
(Sex impreuna cu obiecte sexuale, perversiuni, pozitii mai indraznete etc)

| ionutz1890 a răspuns:

Datorita englezei mele unice si superbe in lume, imi acord afirmatia fata de tine, acestei intrebari mirifice si divine, ca ai fost foarte aproape.Intr-un sens inseamna SEX JEGOS! Nu SEX MURDAR! ci in alt sens, ar insemna cu fantezii,hardcore (adica i-o bagi tare si scoti la fel de repede si tare, pentru ca gravitatia fortei g [g= acceleratia gravitationala se combine cu presiunea atmosferica din spatiu, ce vine pe pamant], dar are si un CONTRA!, acesta este ca acela este ca obosesti repede 1km/h = 3calorii consumate pe secunda, si nu poti sa dai cu 1km/h, deoarece fizicul uman poate duce pana la 43km/h in timpul partidei de sex.De aceea sexul este foarte bun pentru slabit.
Funda!?

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca folosirea unor peversiuni si fantezii sexuale de natura sado-msochista pe parcursul sexului ar reprezenta sau ar corespunde si/ori ar defini raspunsul corect. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa nu faci curat in casa inainte. Sa fie c.cat pe pereti, noroi pe jos, vase nespalate etc.